O nas

Jesteśmy małą, domową hodowlą. Koty mają do dyspozycji całe mieszkanie, uczestniczą w naszym codziennym życiu. Nie boją się pralki, odkurzacza, telewizora. Oprócz mieszkania mają do dyspozycji dużą wolierę. Kiedy tylko pogoda pozwala - koty spędzają czas wylegując się lub rozrabiając na świeżym powietrzu. Nasze zwierzaki są systematycznie szczepione i odrobaczane. Opiekę weterynaryjną zapewnia nam Lek. Wet Dominika Gierlicka - Białek. Zapraszamy do odwiedzin. Każdy, kto zastanawia się nad koratem powinien poznać go najpierw osobiście.

Nie sprzedajemy kotów bez rodowodu. Proszę pamiętać, że korat/maine coon/pers bez rodowodu NIE jest koratem/maine coonem/persem nawet, jeżeli tak wygląda. Popieram akcję RASOWY=RODOWODOWY!

Wszystkie kocięta opuszczające hodowlę mają skończone 12 tygodni, są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone. Każde kocię zostaje wydane z kompletem dokumentów (rodowód, książeczka zdrowia, kopia badań rodziców (test GM1 i GM2, test na kolor brązowy/cynamon) oraz wyprawką.

Moja miłość do kotów została odkryta przypadkiem. Wszystko to zawdzięczam Prezesowi. Końcem roku 2010 zapragnęłam mieć rasowego kota. Dzięki internetowi wpadłam na rasę Korat. Jedynym problemem było to, że kotów tej rasy nie było w Polsce. Nawiązałam mnóstwo zagranicznych kontaktów, przeczytałam setki artykułów i tak w kwietniu 2011r. hodowca Koratów z Oslo - Carl Otto Lund zgodził się, abym zaopiekowała się dwoma kotkami urodzonymi w jego hodowli. Dziewczyny Dongalas Gjevjon i Dongalas Glitne przyleciały do Polski 7.08.2011r.

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Krakowskim Klubie Felinologicznym

Copyright © 2012 - SEZERP Wszelkie prawa zastrzeżone.  CMS by Quick.Cms